• בהגרלה הבאה בלוטו 4 מיליון שקלים ובדאבל לוטו 8 מיליון שקלים!

שליחת לוטו באינטרנט

אם אתם מחפשים אתר אשר מאפשר שליחת לוטו באינטרנט באופן קל, ידידותי ומהיר היישר מהמחשב הביתי שלכם – הגעתם אל המקום הנכון.

בישראל נשלחים מדי שבוע מאות אלפי טפסי לוטו. רוב השולחים עושים זאת באמצעות הדוכנים של מפעל הפיס אשר פזורים ברחובות ברחבי ישראל. עם זאת, לא חייבים לכתת את הרגליים ולבזבז זמן יקר כדי לשלוח טופס לוטו. כאן ב"שווה שווה" אנו מאפשרים לכל אחד לשלוח טפסי לוטו בקלות! אז איך עושים את זה? ראשית – אפשר לשלוח לוטו באמצעות אפליקציה מיוחדת שפיתחנו בפייסבוק. האפליקציה מאפשרת שליחת לוטו בקלות במספר שלבים, תוך דקות אחדות

שליחת לוטו במנוי קבוצתי

בנוסף, כל המנויים שלנו כאן ב"שווה שווה" נהנים מאפשרות שליחת לוטו אוטומטית באמצעות המנוי שלהם. ברגע שמצטרפים למנוי, מה שדורש הרשמה פעם אחת בלבד, הטופס אשר מילאתם נשלח באופן אוטומטי מדי שבוע ומאפשר לכם לזכות בפרס הגדול ובפרסי המשנה. כמו כן, כמובן שאתם משתתפים בסכומי הזכייה של החברים האחרים בקבוצה, בהתאם לחלקכם היחסי בקבוצה. המנוי הקבוצתי שלנו מקל על התהליך וחוסך מכם זמן רב. כמו כן הוא מגדיל, כמובן, את סיכויי הזכייה.

שליחת לוטו: התהליך

אז איך זה בעצם עובד?

1. יוצרים איתנו קשר – ופותחים חשבון, לאחר שבוחרים אחד מבין המסלולים השונים שלנו (שמותאמים לסוגי ההגרלות בלוטו וכן לווינר).

2. בוחרים את מספרי המזל שלכם – שילוו אתכם לאורך כל ההגרלות שנרשמתם אליהם.

3. מרגע ההרשמה – אתם יכולים לבדוק בחשבון האישי שלכם באתר בכל רגע מה מצב החשבון ובכמה זכיתם עד עתה.

4. אנחנו דואגים לשלוח אליכם את הצ'קים עם הזכיות – כך שאתם לא צריכים לדאוג שמא תשכחו לבדוק את הטופס.

לסיכום: אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה שתאפשר לכם שליחת לוטו, בלי לבזבז זמן, בלי לדאוג שמא תשכחו לבדוק את הטופס הזוכה – ושתגדיל את סיכויי הזכייה שלכם – צרו איתנו קשר ונשמח לספק לכם מידע נוסף על שליחת לוטו במנוי הקבוצתי של שווה שוה!