• בהגרלה הבאה בלוטו 4 מיליון שקלים ובדאבל לוטו 8 מיליון שקלים!

איך להרוויח בווינר?

בשנים האחרונות, הימורי הווינר הפכו להימורים פופולרים במיוחד בישראל. שיטת ההימורים הזו תפסה את מקומו של הטוטו הרגיל בקרב אוהדי הספורט ובקרב אנשים רגילים אשר מחבבים הימורים על ספורט. הסיבה לכך, פשוטה: בניגוד להימורי הטוטו מפעם, שאיפשרו רק לנחש תוצאות משחקים אחת לשבוע, הימורי הווינר מגוונים הרבה יותר ויש הרבה יותר אפשרויות לאורך כל שעות היום, דבר שיוצר עניין רב.

מחפשים המלצות ווינר ?

מכיוון שבניגוד למשחקי הכדורגל, מדובר בהימורים שלעיתים קרובות לאנשים אין בהם ידע, אנשים רבים מחפשים המלצות ווינר לעיתים קרובות וניתן למצוא שפע של המלצות ווינר באתרי ספורט שונים ובאתרים אשר מתמחים בהימורים בתחום זה.

כמו כן, אנשים רבים פונים לחברים בעלי ידע נרחב בספורט וכאלה שמשקיעים באופן קבוע בווינר כדי לקבל המלצות ווינר. עם זאת צריך לקבוע שאחוזי הזכיה נקבעים על ידי מומחים מהדרגה הגבוהה ביותר בדיוק על מנת שגם אנשים שמתמצאים בצורה טובה לא יצליחו בסופו של דבר בצורה לאורך זמן להכות את הבית. נכון, יש כאלה שמרוויחים ,יש כאלה שבעזרת המלצות ווינר מצליחים לזכות,  אבל מי שמשקיע לאורך זמן קשה להאמין שיצליח לייצר לעצמו רווחים משמעותיים באמצעות השקעה לבד בווינר. בדיוק מסיבה זו כאן, בחברת שווה-שווה פיתחנו שיטה מיוחדת שמסייעת מאוד בהגדלת הסיכויים לאורך זמן.

המלצות ווינר – מועדון קבוצתי

כאן בחברת שווה-שווה פיתחנו מנוי ווינר קבוצתי שמאפשר לכם להגדיל את הסיכוי לזכות בעזרת השתתפות בעשרה משחקים בווינר, כאשר כידוע ללא השיטה הזו, ניתן לנחש בכל פעם שישה משחקים בלבד. בהצטרפות לחבילת הבסיס של המנוי שלנו, כל אחד מקבל עשרה טורי ניחוש שבועיים אשר יחודיים לו מתוך כלל המנויים. הטורים שמקבל המנוי נבחרים באופן אקראי מבין כלל המנויים אשר נשלחים.

המילוי של הטורים נעשה על ידי מומחים מהשורה הראשונה אשר מועסקים בחברתנו והם נשלחים באמצעות השיטה המתמטית הייחודית שלנו באופן כזה שסיכוי הזכייה וגובה הזכיות גדל בצורה משמעותית.

סכומי הפרסים בזכיות מתחלקים כך: 10% למועדון, 40 לכלל המנויים ו-50% לטופס הזוכה. אם אתם מעוניינים במידע נוסף אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ב*3355 ונשמח לסייע לכם!