• בהגרלה הבאה בלוטו 4 מיליון שקלים ובדאבל לוטו 8 מיליון שקלים!

איך להגדיל את סיכויי הזכייה בווינר?

שיטת ההימורים הפופולרית ביותר בישראל במהלך השנים האחרונות היא ללא ספק שליחת טופס ווינר. במשך שנים רבות חיפשו ראשי הטוטו בישראל דרך לעורר את קהל מהמרי הספורט מהתרדמה שבה היה שרוי, שהובילה לכך שמספר ההימורים והנפח שלהם היה סטטי, זאת כאשר ההימורים הבלתי חוקיים הלכו ותפסו תאוצה ולדעת רבים היקפם אף עבר את אלו של הימורי הטוטו החוקיים. התשובה שמצאו בסופו של דבר היא השקת טופס וינר – הימורים אשר מאפשרים מגוון רחב מאד של ניחושים על משחקי ספורט, כולל על אלמנטים רבים במשחק מלבד התוצאה, וזאת באופן שוטף לאורך היום ולא רק פעם אחת בשבוע כפי שהיה בעבר במשחקי הטוטו.

טופס ווינר – איך שולחים?

שליחה של טופס ווינר היא עניין פשוט יחסית, אבל מטבע הדברים סיכויי הזכייה לאורך זמן, גם אם אתם שולחים הרבה טפסים, אינם גבוהים, שכן יחס ההימורים שניתן לכם מוטה מראש לטובת הטוטו וזאת כדי לייצר לו רווחים.

חברת "שווה שווה" פיתחה שיטה סטטיסטית ושיטה ייחודית אשר מאפשרת להגדיל את הסיכויים לזכות בעת שליחת טופס ווינר בצורה משמעותית. השיטה מורכבת משני חלקים: ראשית, מדובר בשליחה של טופס ווינר קבוצתי, כלומר אתם נהנים למעשה מחברות במועדון ווינר. טופס ווינר קבוצתי מאפשר לכל משתתף להיות שותף גם בזכיות של טפסים אחרים שנשלחים ולא רק בטופס שלו. כל אחד מהטפסים משתתף בעשרה משחקים שבועיים, וזאת לעומת 6 משחקים שניתן לנחש לבד.

כל אחד מהמצטרפים למנוי החודשי מקבל 10 טורים שבועיים יחודיים אשר נבחרים אקראית מבין כל הטפסים אשר ממולאים ע"י מומחים בתחום הספורט והווינר שמועסקים בחברתנו. באמצעות השיטה הייחודית שפיתחנו נשלחים כל הטפסים ולאחר מכן נבדקים אצלנו סכומי הזכיות. כל טופס ווינר שזכה מקבל 50% מפרס הזכייה. הסכום הנותר מתחלק בין שאר חברי הקבוצה (40%) לבין המועדון (10%).

השיטה הזו מאפשרת לכם גם לחסוך זמן רב וחוסכת לכם את הצורך למלא בעצמכם את טופס ווינר מידי יום או שבוע ולבדוק את הזכיות, שכן אנו דואגים לשלוח את הסכומים אליכם. יתרה מזו, היא מאפשרת גם למי שאינו מבין ומתמצא בספורט לזכות בווינר ולשלוח הימורים שמבוססים על היכולות והידע של אנשים מקצועיים. אם אתם מבקשים לדעת מידע נוסף צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.